Ticarette sınırları kaldırın! Sanal mağazanızı hemen açın...

E-ticaret yazılımını kendi sunucunuzda süresiz lisans ile kullanın, her yıl kira bedeli ödemeyin. E-ticarete kazanarak başlayın.

Ekonetya E-ticaret Sistemleri
Ömür boyu kullanabileceğiniz süresiz lisanslı e-ticaret paketleri ile e-ticaret sitenizi şimdi açın , hemen kazanmaya başlayın. Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan e-ticaret paketlerimiz ile sanal mağazanızı kolayca yönetebilir, dilediğiniz gibi ödeme kabul edebilir , müşterilerinize kampanya ve promosyonlar sunabilirsiniz. Ekonetya e-ticaret paketleri sanal mağazacılıkta size ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunuyor.
3 Farklı Satış Modeli ile Esnek E-ticaret
Tek paket satın alarak, Genel satış, Fırsat satış ve Private Shopping paketlerine sahip olabilirsiniz.

Ekonetya avantajlı paketler
Şimdi Ekonetya E-ticaret sisteminde dilediğiniz satış modelini kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kolayca aktif ederek farklı satış modelini devreye sokabilir mağaza konseptinizi değiştirebilirsiniz.
Demo inceleyin

Bağımsız ve Özgür E-ticaret
Bağımsız Sunucu , Gelişmiş Sanal Pos Altyapısı ve Html&Css Hazır Şablonlar

Sunucu Bağımsız kullanın
Ücretsiz Sanalpos Altyapısı
Açık Kaynak Kodlu Temalar


Ekonetya E-ticaret yazılımı süresiz lisans ile sunulur. Dilerseniz kendi sunucularınızda kullanabilirsiniz. Birkaç saniyede dilediğiniz ödeme seçeneğini aktif edebilirsiniz. Açık kaynak kodlu tüm hazır şablonlarda dilediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.Sınırsız Ürün / Kategori / Marka Yönetimi
Sanal mağazanızda sınırsız kategori, marka ve ürün ekleyebilir detaylı özellikler tanımlayabilirsiniz...

Ekonetya avantajlı paketler
Ekonetya E-ticaret sisteminde herşey kontrol altındadır. Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilir , kategori tanımlayabilir , filtreler uygulayabilirsiniz. Ürünlerinize farklı bayi fiyatları tanımlayabilirsiniz.


Zengin Ödeme Altyapısı ile Kolay Tahsilat
Sanal mağazanızda satışları arttırmanın en önemli yolu müşterilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabiliyor olmaktır. Ekonetya size farklı ödeme entegrasyonları sunar. Dilediğinizi aktif ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekonetya avantajlı paketler
Tüm bankaların sanal POS altyapıları. PayU, İyzico, İPara, PayPal ödeme sistemleri. Havale, EFT, ve Kapıda Ödeme seçenekleri. Mobil Ödeme ( Turkcell, Vodafone, Avea ) Telpa, Genpa, PayNet Sanalpos entegrasyonları.Haberdar Olun! Ekonetya e-bültene üye olun yeniliklerden ilk sizleri haberdar edelim.