Ekonetya E-ticaret Kampanya Modülü

Ekonetya e-ticaret paketi kullanıcısıysanız, ücretsiz kampanya modülleri ile birlikte müşterilerinize birbirinden farklı kampanyalar sunabilirsiniz.

E-ticaret sitenizi açtınız, ürünlerinizi yükleyerek satışlarınıza başladınız. Ancak müşterilerinize ulaşmanız ve ürünlerinizin tanıtımını yapmanız gerekiyor. Bu çalışmalar zaman ve maliyet gerektiren çalışmalar olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok müşteriye ulaşmanız ve satışlarınızı arttırmanız için stratejiler belirlemeli ve ziyaretlerin satışa dönüşmesini sağlamanız gerekmektedir. Kullandığınız eticaret sistemi size bu konuda hazır olarak sunulduğunda size sadece kampanyalarınız için hayal gücünüzü kullanmak kalıyor. Ekonetya E-ticaret paketlerinde bulunan birbirinden farklı kampanya modülleri ile artık e-ticaret sitenizi ziyaret eden veya e-ticaret sitenizin üyesi olan müşterilerinize çeşitli kampanya ve promosyonlar sunabileceksiniz. Böylelikle müşteri memnuniyeti yanı sıra satışlarınızda da artış olmasını sağlayabileceksiniz.

Ekonetya e-ticaret sisteminde birbirinden farklı kampanya modülleri bulunmaktadır. 

1) Promosyon Kodu tanımlama

2) Belirli süre sitenizde kalan ziyaretçiye otomatik promosyon kodu gösterimi

3) 2 al 1 öde kampanyası düzenleyebilme,

4) Yorumlar, onaylı alışveriş, arkadaş daveti vb işlemlerde puan kazandırma ve puanların alışverişte kullanımı,

5) Sipariş sonrası belirli kategorilerde geçerli indirim kodu tanımlayabilme,

6) Belirli tutar üzerinde kargo ücretsiz tanımlayabilme,

7) Kargo ücretsiz ürünler tanımlayabilme,

8) Adet indirimleri tanımlayabilme (1-3 ürün arası ürün birim fiyatı 10TL, 4-6 ürün alımında 8TL gibi...)

9) Süre sınırlı promosyon kodu tanımlayabilme

Ekonetya e-ticaret paketi ile kolaylıkla kampanyalar düzenleyebilir, müşterilerinizi memnun edebilir bu sayede satışlarınızı da arttırabilirsiniz. Tüm kampanya modülleri Ekonetya Standart E-ticaret paketi ile birlikte ücretsiz olarak sunulmaktadır.